Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Türkiye'nin Canı Hibe Programı

Güncelleme Tarihi 08.11.2013

WWF-Türkiye’nin, yerel doğa koruma projelerini desteklemek amacıylabaşlattığı Türkiye’nin Canı Hibe Programı’nın, ikinci dönem proje başvuruları 2 Eylül 2013 tarihinde başladı. Biyolojik çeşitliliğimizi oluşturan önemli türler ve doğal yaşam alanlarının korunması için yerel sivil toplum kuruluşlarınca geliştirilecek projeler için son başvuru tarihi 29 Kasım 2013 saat  17:00.

türkiyenin canı hibe programı“Küresel sorunlara yerel çözümler” düşüncesinden yola çıkarak Türkiye’nin sahip olduğu doğal zenginliğin korunması için yerel sivil toplum kuruluşlarının desteklenmesi amacıyla WWF-Türkiye tarafından başlatılan Türkiye’nin Canı Hibe Programı ikinci kez yerel doğa koruma girişimlerine önemli bir fırsat sunuyor. Proje başvuruları; öncelikli ihtiyaç, katılımcılık, uygulanabilirlik, sürdürülebilirlik ve kalıcı etki gibi ölçütler ışığında değerlendirilecek. Hibe desteği almaya hak kazanan projeler, yapılacak ön değerlendirmenin ardından Seçici Kurul tarafından belirlenecek.

Hibe Rehberi ve başvuru formlarına ulaşmak için http://www.turkiyenincani.org/hibeprogrami/ikincihibecagrisi/

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.