TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

TSGA Perşembe Buluşmaları İklim Krizi ve Sosyal Girişimcilik Başlığıyla Gerçekleştiriliyor

Güncelleme Tarihi 16.09.2020

Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı yılın son Perşembe buluşmasını "İklim Krizi ve Sosyal Girişimler" başlığıyla 17 Eylül Perşembe günü, saat 16.00’da Zoom üzerinden gerçekleştirilecek.

25 Eylül Küresel İklim Günü’nden ilham alınarak kurgulanan etkinlikte “İklim krizine karşı sosyal girişimler, genç iklim aktivistlerinden neler öğrenebilir, nasıl ortaklıklar geliştirebilirler?” sorularının yanıtları aranacak.

Fridays For Future Türkiye’den Selin Gören ve Portekiz’den Bianca Castro’nun katılacağı etkinlikteki diğer konuşmacılar Worth Wearing/Latte Creative (İtalya) sosyal girişiminden Salvatore Barbera ve FuturePlus (Romanya) sosyal girişiminden Teia Ciulacu olacak.
 
İngilizce – Türkçe tercüme hizmetinin olacağı etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt için sosyalgirisimcilikagi.org’u ziyaret edebilirsiniz. 
 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.