Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Trafikte Haklarım Derneği'nden Güvenli Sürüş Eğitimi

Güncelleme Tarihi 11.04.2019

Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek programı faydalanıcılarından Trafikte Haklarım Derneği İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından desteklenen Trafikte Saygı Semineri Projesi kapsamında 20 engelli sürücüye güvenli sürüş eğitimi düzenliyor. 

H sınıfı sürücü belgesine / yeni sürücü belgelerinde engel durumu yazan ve engelli aracına sahip aktif araç kullanan 20 engelli sürücünün katılacağı güvenli sürüş eğitimi 28 Nisan 2019 Pazar günü İstanbul Park Formula 1 pist tesisi içerisinde faaliyet gösteren Intercity Sürüş Akademisi'nde düzenlenecek.

2 saat teorik ve 4 saat uygulamalı olarak verilecek eğitime katılmak isteyenler info@trafiktehaklarim.org adresine H sınıfı sürücü belgesi ve iletişim bilgileriyle (cep telefonu) birlikte başvurabilirler. Eğitimden maille ilk ulaşan 20 kişi yararlanabilecektir.

Eğitim için son başvuru tarihi 14 Nisan 2019.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.