TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Toy Gençlik Map The Gap Projesi İçin Katılımcısını Arıyor

Güncelleme Tarihi 29.05.2019

Eskişehir'de gençlik alanında çalışma yürüten Toy Gençlik Derneği, ortak oldukları Map the Gap projesine dahil olacak eğitim katılımcısını arıyor. Proje kapsamında düzenlenecek eğitim kursu Bosna-Hersek'te, Hackathon ise Eskişehir'de gerçekleşecek.

 
Gençlerin ihtiyaçlarının haritalandırılmasının dijital ortamda yapılabilmesini amaçlayan projenin duyurusu şöyle; 
 
Yeni bir eğitime hazır mısın?
 
Toy Gençlik Derneği olarak ortak olduğumuz Map The Gap projesi kapsamında teknolojiyle arası iyi ve 'ben sabaha kadar kod yazıyorum zaten' diyen birilerini arıyoruz. İsteğimiz sadece kodlaman değil tabi ki. Bizim gibi gençlik çalışmalarına, sosyal projelere ilgi duyuyor olman da gerekiyor. Çünkü kod yazabiliyorsun diye sana iş verip kenara çekilmeyeceğiz. Önce seni Bosna-Hersek'e gönderip orada bir eğitime dahil etmeyi sonrasında da Eskişehir'de gerçekleşecek Hackathon'da yeteneklerini ve yaratıcılığını izlemeyi istiyoruz. Bu projedeki amacımız gençlerin ihtiyaçlarını haritalandırmak olacak. Gençlerin yaşadığı çevrede gözlemlediği sorunları toplamak istiyoruz. Sen de çevrendeki sorunlara arada sırada kafayı takıyorsan bizce doğru bir projedesin
 
Formdan daha detaylı bilgiye ulaşabilirsin ama bir kaç uyarımız var!
 
Proje 7 farklı ülkeyi içinde barındırdığı için alanında İngilizce anlaşabilme yeterliliğine sahip olman gerekiyor. Hem Bosna-Hersek'teki eğitimde hem de Eskişehir'deki Hackathon'da program tamamen İngilizce ilerleyecek. Bosna-Hersek'teki eğitim ve Eskişehir'deki Hackathon birbirini takip eden programlar. Bu yüzden başvururken iki tarihte de projeye katılacağından emin olman gerekmekte. Aşağıdaki linkten forma ulaşabilirsin. Lütfen formun açıklama kısmını dikkatlice oku!
 
http://bit.ly/mtgbasvuru 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.