TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Webinarı: Hesaba Katabiliyor Muyuz? Webinarı Yayında

Güncelleme Tarihi 09.10.2019

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen STÖ Kaynak Merkezi Projesi Destek Noktası olarak her ayın son perşembesi düzenlediğimiz webinarlarımızın sonuncusunu 28 Şubat 2019’da  tarihinde STGM İletişim Koordinatörü Ezgi Karataş'ın moderatörlüğünde toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadın hakları savunucusu İlknur Üstün’ün katılımıyla düzenledik.

Sivil toplum örgütlerinin çalışmalarında toplumsal cinsiyet eşitliğini neden ve nasıl hesaba katmaları gerektiğini konuştuğumuz webinarda İlknur Üstün, örgütlerin çalışmalarına toplumsal cinsiyet eşitliği perspektifini nasıl yerleştirebileceğini de örnekler üzerinden aktardı. 

Webinarı izlemek için lütfen tıklayınız. 

STÖ’lerin çalışma alanlarına giren başlıklarda uzmanların konuk edildiği ve interaktif yürütülen internet seminerlerimize bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan kaydolabilir ve yayını izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz aylarda düzenlediğimiz webinarlara erişmek için lütfen tıklayınız. 

Webinarlardan haberdar olmak için e-posta duyuru listemize kaydolabilirsiniz. Kaydolmak için lütfen tıklayınız. 

Görüş ve önerileriniz için bize desteknoktasi@stgm.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.