Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

TESEV Program Asistanı Arıyor

Güncelleme Tarihi 05.08.2014

Türkiye Ekonomik ve Sosyal Etüdler Vakfı (TESEV), İyi Yönetişim ve Dış Politika programlarında tam zamanlı olarak çalışacak program asistanı aramaktadır.

Açık pozisyon hakkında bilgi:

Program asistanı İyi Yönetişim programı kapsamında yürütülen projelerin etkinliklerinin organizasyonu ve programın idari işlerinin yürütülmesinden sorumlu olacaktır. Bu işler arasında, programın bütçe ve takviminin yürütülmesi, gerçekleştirilen projeler kapsamında gerekli kişiler ile iletişimin sağlanması ve proje organizasyonlarının gerçekleştirilmesi yer almaktadır. Program asistanı ayrıca TESEV Dış Politika programının süren projelerine de destek verecektir. Bu çerçevede dış politika konuları hakkında farkındalık adayda aranılan özelliklerdendir.

Başvuru sahiplerinde aranan özellikler:

tesev- Lisans ve/veya yüksek lisans derecesi sahibi (tercihen Sosyal Bilimler alanlarından)
- Pozisyonun ilgili çalışma alanlarında iyi düzeyde bilgi ve farkındalık
- Sivil toplum ve düşünce kuruluşları sektöründe kariyer hedefi
- İleri düzeyde, yazılı ve sözlü, İngilizce bilgisi
- Türkçe ve İngilizce yazılı olarak kendini iyi ifade edebilme, dilbilgisi ve anlatım konusunda yetkinlik, her yöne çeviri ve metin düzeltisi yapabilme becerisi
- Finansal takip ve raporlama becerisi (iyi düzeyde Microsoft Office bilgisi)
- Konferans ve toplantı organizasyonu tecrübesi
- Pozisyonun tanımının kapsadığı şekilde pek çok organizasyonel ve lojistik görevi yerine getirirken değişken çalışma saatlerine uyum sağlayabilme ve haftaiçi/haftasonu yurtiçi/yurtdışı seyahat etme konusunda esneklik

Başvuru yolu:

Başvuracak adayların, CV, niyet mektubu, İngilizce ve Türkçe yazı örneği ve 2 referans ismi ve iletişim bilgisini, 15 Ağustos 2014 tarihinde mesai bitimine kadar TESEV’den Aybars Görgülü’ye (aybars.gorgulu@tesev.org.tr) e-posta yoluyla ulaştırmaları rica olunur. Eksik başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.