TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

TACSO 3'ten COVID19 Salgını Sürecindeki Çalışmalarına İlişkin Açıklama

Güncelleme Tarihi 07.04.2020
TACSO 3 Bölgesel Ofisi, COVID-19 pandemisi dolayısıyla TACSO’nun alacağı önlemlere ilişkin genel bir bilgilendirme notu yayınladı. Açıklamada, TACSO 3 ekibinin tam kapasite olarak çevrimiçi iletişim araçlarıyla uzaktan çalışmaya devam ettiği belirtildi.

Önümüzdeki dönemde Batı Balkanlar ve Türkiye'deki sivil toplumla ilgili farklı başlıklarda çeşitli faaliyetlerin başlayacağı bilgisinin de yer aldığı notta, mevcut çevrimiçi araçlarla bilgilerin paylaşılması, STÖ'lerin faaliyetlerini sürdürmek için faydalı kılavuzlar ve yönergeler geliştirileceği, planlanan kapasite geliştirme faaliyetlerinden bazılarının çevrimiçi alana taşınacağı ve ek eğitimlerin düzenleneceği belirtildi. 

TACSO 3'ün etkinlikleriyle ilgili daha fazla güncelleme için www.tacso.eu ve resmi Facebook sayfasını https://www.facebook.com/TACSO3/ takip edebilirsiniz.  

Açıklamanın tamamını okumak için https://tacso.eu/activities-to-support-civil-society-during-the-corona-virus-covid-19-pandemic/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.