TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

TACSO 3 Çevrimiçi Çalışma İçin Dijital Araçlar Listesi Yayınladı

Güncelleme Tarihi 09.04.2020

TACSO 3 Bölgesel Ofisi,  Batı Balkanlar ve Türkiye'deki sivil toplum örgütlerinin çevrimiçi çalışmalarına yardımcı olmak üzere online araç ve platformların bağlantılarının olduğu bir liste yayınladı. 

STÖ'lerin çalışmalarını kolaylaştırabilecek ve alternatif işleyiş yolları sağlayabilecek araçlar listesiyle sivil toplum örgütlerini desteklemeyi amaçlayan TACSO 3 Bölgesel Ofisi, araçlar listesini düzenli olarak güncelleyecek. 

Duyuruda, COVID-19 pandemisi nedeniyle sivil toplum kuruluşlarının yaratıcı online araçlarla sürece adapte olmaya çalıştığı belirtilirken, web tabanlı toplantıların ve canlı yayın etkinliklerinin ise bugünlerde çalışma standardı haline geldiği bilgisi yer aldı.   
 
 
Yayınlanan listeye ulaşmak için lütfen tıklayınız
 
EU TACSO Programı, IPA faydalanıcısı ülkelerde sivil toplum kuruluşlarını güçlendirmeye yönelik faaliyetlere destek sunuyor.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.