Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

STÖ’ler için Sosyal Medya İpuçları Webinarına Davetlisiniz

Güncelleme Tarihi 27.08.2018

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve STGM tarafından yürütülen STÖ Kaynak Merkezi kapsamında faaliyet gösteren STÖ Destek Noktası webinarlarının ikincisi “STÖ’ler için Sosyal Medya İpuçları” başlığıyla 27 Temmuz 2018 Cuma günü saat 14.30-15.30 saatleri arasında düzenlenecek.

Sosyal medya araçlarının ele alınacağı ve bu araçların etkili kullanılmasına yönelik ipuçlarının paylaşılacağı webinar, STGM Dijital İşler Koordinatörü Özgür Mehmet Kütküt’ün katılımıyla gerçekleşecek. STÖ’lerin sosyal medya aracılığıyla etkinliklerini artırmalarına destek olmak amacıyla düzenlenecek olan webinarda sosyal medya yönetimi nedir, nasıl yapılır, ilgili hedef kitleye nasıl ulaşılır, savunuculuk faaliyetlerinde sosyal medyadan nasıl yararlanılır gibi sorulara yanıt verilecek.

Webinar 27 Temmuz 2018’de Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacak. “STÖ’ler için Sosyal Medya İpuçları Webinarı”na katılmak isteyenler oturum başlama saatine kadar kayıtlarını gerçekleştirebilirler. Aynı anda 100 kişinin katılabildiği webinara ilk bağlanan 100 katılımcının erişimi sağlanacak.

Kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Webinara kayıt olmadan önce lütfen dikkatlice okuyunuz.

  • Kayıt bağlantısında yer alan First Name (ad), Last Name (soyad), E-Mail Address (E-posta Adresi) bölümleri ile altında bulunan diğer soruları lütfen doldurun ve en aşağıda bulunan “Register” bağlantısına tıklayarak kaydınızı tamamlayın.

  • Eğitim günü webinara bağlanabileceğiniz adres e-postanıza gönderilecektir. E-posta elinize ulaştığında gelen bağlantıya tıklayınız. Bu işlem sonrasında GoToWebinar yazılımı otomatik olarak yüklenecektir. Yüklemeden sonra webinar gün ve saatinde eğitime katılım gösterebilirsiniz.

  • Kullanılan cihaz ve yazılımlardaki farklı saat dilimlerine bağlı olarak otomatik uyarı servisleri zaman zaman doğru çalışmayabiliyor. Bu nedenle webinarın Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacağını lütfen unutmayın.

  • Webinara 1.000 STÖ temsilcisine kadar kayıt alabiliyoruz. Ancak webinara aynı anda 100 STÖ temsilcisi katılabiliyor. Herhangi bir eleme olmadan ilk bağlanan 100 katılımcının webinar erişimi sağlanacak.

Sorularınız için desteknoktasi@stgm.org.tr  adresinden bize ulaşabilirsiniz.

STÖ Kaynak Merkezi hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayınız.Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.