TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

STÖ’ler için Engelli Hakları Webinarına Davetlisiniz

Güncelleme Tarihi 01.02.2020
Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve yürütücüsü olduğumuz Kaynak Merkezi Projesi kapsamında faaliyet gösteren STÖ Destek Noktası’nın düzenlediği internet seminerlerinde bu ay engelli hakları konuşulacak. 
 
STÖ’ler için Engelli Hakları Webinarı, 24 Ocak 2020, Cuma günü 14.30-15.45 saatleri arasında Eşit Haklar için İzleme Derneği'nden ve Derneğimiz üyesi Nejat Taştan’ın katılımıyla düzenlenecek.
Engellilik alanındaki kavramların ve engelli haklarının konuşulacağı webinarda, STÖ’lerin engelli hakları temelli bir yaklaşımı çalışmalarına nasıl yerleştirebileceği ve eşit fırsatları nasıl yaratabileceği üzerine de tartışma yürütülecek.

Webinar 24 Ocak 2020 Cuma günü Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacak. “STÖ’ler için Engelli Hakları” webinarına katılmak isteyenler oturum başlama saatine kadar sisteme kaydolabilirler.  Aynı anda 100 kişinin katılabildiği webinara, ilk bağlanan 100 katılımcının erişimi sağlanacak.

Kayıt olmak için lütfen tıklayınız. 

Webinara kayıt olmadan önce lütfen dikkatlice okuyunuz.

  • Kayıt bağlantısında yer alan First Name (ad), Last Name (soyad), E-Mail Address (E-posta Adresi) bölümleri ile altında bulunan diğer soruları lütfen doldurun ve en aşağıda bulunan “Register” bağlantısına tıklayarak kaydınızı tamamlayın.
  • Eğitim günü webinara bağlanabileceğiniz adres e-postanıza gönderilecektir. E-posta elinize ulaştığında gelen bağlantıya tıklayınız. Bu işlem sonrasında GoToWebinar yazılımı otomatik olarak yüklenecektir. Yüklemeden sonra webinar gün ve saatinde eğitime katılım gösterebilirsiniz
  • Kullanılan cihaz ve yazılımlardaki farklı saat dilimlerine bağlı olarak otomatik uyarı servisleri zaman zaman doğru çalışmayabiliyor. Bu nedenle webinarın Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacağını lütfen unutmayın.
  • Webinara 1.000 STÖ temsilcisine kadar kayıt alabiliyoruz. Ancak webinara aynı anda 100 STÖ temsilcisi katılabiliyor. Herhangi bir eleme olmadan ilk bağlanan 100 katılımcının webinar erişimi sağlanacak. 

Sorularınız için desteknoktasi@stgm.org.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.