TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

STÖ Yönetimi Eğitimi İçin Gaziantep'teydik

Güncelleme Tarihi 16.01.2020

Avrupa Birliği'nin finansal desteğiyle yürüttüğümüz STÖ Kaynak Merkezi Projesi kapsamında düzenlediğimiz "STÖ’ Yönetimi" eğitiminde geçtiğimiz hafta Gazianep ve çevre illerinde çalışma yürüten örgütlerle buluştuk.

STÖ'lerin yönetim ve kaynak geliştirme kapasitelerinin gelişimine katkıda bulunmak ve örgütsel gelişimleri için gerekli temel analiz araçlarını tanıtmak hedefiyle 10-12 Ocak 2020 tarihleri arasında düzenlediğimiz üç günlük eğitimde eğitimde iyi yönetişim, örgüt içi demokrasi, paydaş ve hedef kitle analizi, kaynak geliştirme modelleri, letişim stratejisi başlıklarında konuştuk. 

Eğitime katılan örgütler şöyle; 

Adana Uyuşturucu ile Mücadele Derneği, Anadolu Engelli ve Mağdurlar Derneği,  Anadolu Engelli ve Mağdurlar Derneği, Anadolu Sosyal Sorumluluk Derneği (ASOS), AVAZ
Birlikte Yaşam İstasyonu, Gaziantep BüyükŞehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Gaziantep YURT-AY DER, Gençlik Zeka Oyunları ve Kodlama Derneği, Hüdavend Hatun Kadın Çocuk ve Gençlik Derneği, Kentsel Gelişim Derneği, Kırkayak Kültür Sanat ve Doğa Derneği, O2 Turizm ve Gençlik Derneği ve Yenilikçi Düşünce Derneği. 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.