TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

STÖ Kaynak Merkezi Hacettepe Üniversitesi Proje Seminerlerine Katıldı

Güncelleme Tarihi 18.05.2018

Hacettepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmetler Bölümü'nün düzenlediği seminere STÖ Kaynak Merkezi olarak katıldık. 

Geçtiğimiz hafta Hacettepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmetler Bölümü tarafından düzenlenen Proje Seminerlerinden ilkine STGM de katıldı. Sivil topluma dair kavramsal ve tarihsel bir çerçevenin çizildiği ve projeler yoluyla sivil toplum etkinliklerinin nasıl geliştirilebileceğine dair tartışmaların yapıldığı etkinlikte STGM’den Sivil Toplum Politikaları Koordinatörü Zafer Çeler ve Destek Noktası uzmanı Cevahir Özgüler konuşmacı olarak yer aldı. Seminerde sivil toplumun Türkiye’deki durumuna dair genel bir çerçeve çizilirken, proje döngüsü süreci hakkında da bilgilendirmede bulunuldu.

Etkinlikte, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Birimi’nden Avrupa Birliği uzmanı Burcu Sağlam Bakanlığın sivil toplum projelerine verdiği desteği anlatırken, Happy Kids Danışmalık’dan Ali Ulusoy da projeler yoluyla yarattğı farklılıklar üzerine kendi kişisel deneyimlerini paylaştı.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.