Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

STGM -TACSO Yüz Yüze Destek Atölyeleri Keçiören'de

Güncelleme Tarihi 08.04.2016

STGM -TACSO Yüz Yüze Destek Atölyeleri  kapsamında Güçsüzler Yurdu ve Keçiören Gençlik Merkezi çalışanları ile bir araya geldik. 

28 - 29 Mart'ta gerçekleştirdiğimiz gönüllülerle işbirliği atölyesinde Güçsüzler Yurdu ve Keçiören Gençlik Merkezinin birlikte gerçekleştireceği projede gönüllülerle yapacakları çalışmaları desteklemeyi ve bu çalışmalarda yer alacak uzmanları güçlendirmeyi hedefledik. Çalışmaya Güçsüzler Yurdu ve Keçiören Gençlik Merkezinden 15 katılımcı katıldı.

Atölye kapsamında Türkiye ve dünyada gönüllülüğün ve aktivizmin değişen doğası, sosyal haklar, gönüllü hakları konularıyla birlikte gönüllülerle işbirliğinin unsurları olan, oryantasyon, iletişim, eğitim, geri bildirim, motivasyon değerlendirme gibi unsrular ele aldık. Blgi ve deneyim paylaşımı ve grup çalışmalarıyla devam eden 2 günlük atölye sonrasında gençlik merkezinin gönüllülerle çalışmaları esnasında karşılaştıkları sorunları ele alarak çözüm üretmeye çalıştık.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.