TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

STGM -TACSO Yüz Yüze Destek Atölyeleri Keçiören'de

Güncelleme Tarihi 14.10.2019

STGM -TACSO Yüz Yüze Destek Atölyeleri  kapsamında Güçsüzler Yurdu ve Keçiören Gençlik Merkezi çalışanları ile bir araya geldik. 

28 - 29 Mart'ta gerçekleştirdiğimiz gönüllülerle işbirliği atölyesinde Güçsüzler Yurdu ve Keçiören Gençlik Merkezinin birlikte gerçekleştireceği projede gönüllülerle yapacakları çalışmaları desteklemeyi ve bu çalışmalarda yer alacak uzmanları güçlendirmeyi hedefledik. Çalışmaya Güçsüzler Yurdu ve Keçiören Gençlik Merkezinden 15 katılımcı katıldı.

Atölye kapsamında Türkiye ve dünyada gönüllülüğün ve aktivizmin değişen doğası, sosyal haklar, gönüllü hakları konularıyla birlikte gönüllülerle işbirliğinin unsurları olan, oryantasyon, iletişim, eğitim, geri bildirim, motivasyon değerlendirme gibi unsrular ele aldık. Blgi ve deneyim paylaşımı ve grup çalışmalarıyla devam eden 2 günlük atölye sonrasında gençlik merkezinin gönüllülerle çalışmaları esnasında karşılaştıkları sorunları ele alarak çözüm üretmeye çalıştık.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.