TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

STGM Çevrimiçi Eğitimleri Kapsamında Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimini Tamamladık

Güncelleme Tarihi 25.06.2020

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve yürütücüsü olduğumuz STGM Kaynak Merkezi Projesi kapsamında Mart ve Nisan aylarında yüz yüze gerçekleştirmeyi planladığımız ancak pandemi nedeniyle ertelemek zorunda kaldığımız Proje Döngüsü Yönetimi eğitimini  geçtiğimiz hafta çevrimiçi olarak gerçekleştirdik. 

 
Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi yüz yüze eğitim için belirlenmiş olan katılımcılarla 18-21 Haziran tarihlerinde yapıldı. Eğitimde Proje Geliştirme başlığı altında, sorun-hedef-strateji analizi, mantıksal çerçeve yaklaşımı ve Mantıksal Çerçeve Matrisi (MÇM) oluşturma başlıklarında grup çalışmaları ve uygulamalar yürütüldü.
 
Karma yöntemlerle (grup çalışmaları, uygulamalar ve genel tartışmaları içeren senkron oturumlar ve asenkron uzman eğitim videoları) düzenlenen eğitimde proje geliştirme başlıklarının ardından proje yönetiminin temel kavramlarına giriş yapıldı.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.