TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Spencer Vakfı Konferans Hibe Programı

Güncelleme Tarihi 02.04.2020
Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan ve Konferans Hibe Programı aracılığıyla küçük araştırma konferanslarına ve sempozyumlara destek sunan Spencer Vakfı yeni dönem çağrısını duyurdu. 
 
Program kapsamında akademisyenlere, uygulayıcılara ve politika yapıcılarına, eğitim araştırmalarındaki kritik konuları keşfetmeleri ve araştırmaları hedefiyle maksimum 50 bin ABD Doları destek sunuluyor. 
 
Programa son başvuru tarihi 7 Mayıs 2020.

Tekliflerin aşağıdaki temalardan biri ile ilgili olması bekleniyor;

  • Yüksek Nitelikli Eğitimcilerin ve Liderlerin Geliştirilmesi
  • İnsanın Öğrenmesini ve Gelişmesini Keşfetmek/Araştırmak
  • Yenilikçi Araştırma Yöntemleri

Spencer Vakfı Doğrudan bireylere hibe vermeyen Spenser Vakfı'nın Konferans Hibe Programı için başvuran baş araştırmacılar ve ortak araştırmacıların akademik bir disiplin veya mesleki alanda kazanılmış bir doktorasının olmalısıveya eğitim araştırmaları ile ilgili bir meslekte uygun deneyime sahip olması beklenirken,  baş araştırmacının da yönetici kuruluş olarak hizmet etmek isteyen kar amacı gütmeyen bir kuruluşa bağlı olması gerekiyor. 

Programla ilgili detaylı bilgi için buradaki adresi ziyaret edebilirsiniz. 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.