TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Spencer Vakfı Büyük Eğitim Araştırma Programı

Güncelleme Tarihi 16.04.2020
Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan ve eğitim araştırmalarını destekleyen Spencer Vakfı, eğitimin geliştirilmesine katkıda bulunacak araştırma projelerini desteklemek üzere tasarlanan "Büyük Eğitim Araştırma Hibeleri Programı" için başvuruları almaya başladı.  
 
Program kapsamında bir yıldan beş yıla kadar sürecek projeler için 125 bin ila 500 bin dolar arasında değişen bütçelerle, eğitimin geliştirilmesine katkıda bulunacak eğitim araştırma projeleri desteklenecek. 
 
Eğitimdeki en acil sorularla ilgili titiz, entelektüel olarak iddialı ve teknik olarak sağlam araştırmaları desteklemeyi hedefleyen programa yapılacak tekliflerin, eğitimi incelemeyi amaçlayan akademik araştırma projeleri için olması bekleniyor.
 
Program başvuru koşulları arasında, hibe almaya hak kazanan baş araştırmacının, yönetici kuruluş olarak hizmet etmek isteyen kar amacı gütmeyen bir kuruluşa bağlı olması gerektiği ve vakfın doğrudan bireylere hibe vermediği belirtilmektedir.
 
Başvurular için son tarih 18 Haziran 2020.
 
Program içeriği, başvuru koşulları ve diğer detaylar için buraya bakabilirsiniz. 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.