Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Sosyal Medya ve Savunuculuk Eğitimleri Tamamlandı

Güncelleme Tarihi 21.01.2017

TACSO'nun Türkiye'deki kaynak kuruluşu STGM tarafından düzenlenen Sosyal Medya ve Savunuculuk Eğitimi 6-8 Ocak'ta İstanbul'da, 13-15 Ocak'ta Ankara'da gerçekleştirildi. Üç günlük eğitime Türkiye'nin farklı kentlerinden 50'ye yakın STÖ temsilcisi katıldı.

eğitim fotoğrafı

STGM İletişim Koordinatörü Özgür Mehmet Kütküt, Pikan Ajans İletişim Geliştirme Direktörü Pınar İlkiz ve STGM TechSoup Türkiye Koordinatörü Özlem Kocaadam'ın kolaylaştırdığı eğitim kapsamında sosyal medyada savunuculuk, görsel düzenleme, sosyal medya stratejileri konusunda uygulamalı oturumlar yapıldı. 

eğitim fotoğrafı

Farklı alanlardan STÖ temsilcilerinin daha önce çalışmadıkları alanlarda nasıl analiz yapabilecekleri ve üretecekleri içeriklerin nasıl olabileceği günlük ödevlerle takip edilirken, TechSoup bağışlarıyla savunuculuk kapasitesinin nasıl geliştirilebileceği konusunda atölyeler yapıldı. 

yasak ne ayol

STGM dijital kapasite geliştirme çalışmalarına önümüzdeki günlerde devam edecek.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.