TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Sosyal Medya ve Savunuculuk Eğitimleri Tamamlandı

Güncelleme Tarihi 21.01.2017

TACSO'nun Türkiye'deki kaynak kuruluşu STGM tarafından düzenlenen Sosyal Medya ve Savunuculuk Eğitimi 6-8 Ocak'ta İstanbul'da, 13-15 Ocak'ta Ankara'da gerçekleştirildi. Üç günlük eğitime Türkiye'nin farklı kentlerinden 50'ye yakın STÖ temsilcisi katıldı.

eğitim fotoğrafı

STGM İletişim Koordinatörü Özgür Mehmet Kütküt, Pikan Ajans İletişim Geliştirme Direktörü Pınar İlkiz ve STGM TechSoup Türkiye Koordinatörü Özlem Kocaadam'ın kolaylaştırdığı eğitim kapsamında sosyal medyada savunuculuk, görsel düzenleme, sosyal medya stratejileri konusunda uygulamalı oturumlar yapıldı. 

eğitim fotoğrafı

Farklı alanlardan STÖ temsilcilerinin daha önce çalışmadıkları alanlarda nasıl analiz yapabilecekleri ve üretecekleri içeriklerin nasıl olabileceği günlük ödevlerle takip edilirken, TechSoup bağışlarıyla savunuculuk kapasitesinin nasıl geliştirilebileceği konusunda atölyeler yapıldı. 

yasak ne ayol

STGM dijital kapasite geliştirme çalışmalarına önümüzdeki günlerde devam edecek.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.