TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Smart Start Projesi Mikro Hibe Başvurusu

Güncelleme Tarihi 09.10.2019

Avrupa Birliği tarafından desteklenen Smart Start projesi kapsamında STK’lara yönelik düzenlenen yarışma sonrasında kazananlara 3500 Avro mikro-hibe verilecek.

Avrupa Birliği – Sivil Toplum Hizmetleri ve Medya Programı 2014-2015 tarafından desteklenen ve Batı Balkan Ülkeleri ve Türkiye’deki sivil toplum kuruluşlarının oluşturduğu bir konsorsiyum tarafından yürütülen Smart Start Projesi, sosyal girişimciliğe fırsat veren bir ortamın yaratılmasına yardımcı olmak ve STK’ların sürdürülebilirliğini ve sosyal etkisini geliştirmeyi amaçlıyor.

Smart Start projesi, finansal sürdürülebilirliğini sağlamak adına bir sosyal girişim modeli/fikri olan veya hali hazırda bir sosyal girişim modelini hayata geçirmiş ve geliştirmek isteyen sivil toplum kuruluşlarına başlangıç fonu niteliğinde mikro hibe veriyor.

Detaylar için bakınız.

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.