Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Sivil Yaşam Derneği Ulusal Takım Üyelerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 18.03.2019

Sivil Yaşam Derneği (SİYAMDER) yedinci ulusal takım çağrısını duyurdu. Dernek, faaliyetlerinde üst düzey sorumluluk alarak kendisini geleceğin yöneticileri olarak hazırlayacak, takım çalışması kabiliyetini ve teknik yeterliliği elde edecek ulusal takım üyelerini arıyor. 

SİYAMDER Sekreteryası, İç İlişkiler Takımı, Projeler Ulusal Takımı, Kurumsal İletişim Takımı, Dezavantajlı Gençler ve Sosyal Dahil Etme Ulusal Takımı, Demokratik Katılım Ulusam Takımı, Gençlik ve Çevre Ulusal Takımı ve Gençlik Sağlığı Ulusal Takımı olmak üzere sekiz farklı başlıktaki takımlara dahil olmak isteyenler başvuru formunu doldurabilirler. 

İlanla ilgilenenlerin başvuru formunu ve CV, 1 fotoğraf ve en fazla 1 sayfalık motivasyon mektubunu 22 Mart 2019 saat 23.59’a kadar genelkoordinator@siyamder.org adresine göndermesi gerekmektedir.

Önemli Bilgiler

  • Takımlar içerisinde yer almak üzere seçilen kişiler Haziran 2019’da gerçekleşecek SİYAMDER Ulusal Genel Kuruluna kadar görevde kalacaktır.
  • Her takımın belirlen bir çalışma takvimi ve tarzı olacaktır.
  • Bu takımlarda yer alacak gönüllülerin haftalık en az 5 saatini aktif olarak dernek faaliyetlerine ayırabilmesi ve çevrimiçi çalışmaya yatkın olması gerekmektedir.
  • Gerekmesi durumunda bu gruplarda yer alan kişilere ihtiyaç duydukları eğitim ve destekler profesyoneller tarafından verilerek seçildikleri alanda daha derin bilgi ve donanıma sahip olmaları amacıyla bu kişiler yetiştirilecektir.
  • Bu takımlarda yer almak üzere seçilen kişiler ilgili alanlarda kendisini geliştirmesi amacıyla SİYAMDER Ulusal Yöneticileri ve profesyonellerden daha fazla destek alması istenen kişilerdir. Bu takımlarda yer almak ilgili kişilere Ulusal Yöneticilik pozisyonu veya Ulusal Yönetim Kurulunun izni dışında derneği direkt temsil yetkisi vermemektedir.

 Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. 

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.