TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Sivil Toplum Sektörü Ankara Çalıştayı'ndaydık

Güncelleme Tarihi 09.10.2019

STGM, 16 Kasım’da Avrupa Birliği Bakanlığı'nın ev sahibi olduğu Sivil Toplum Sektörü Ankara Çalıştayı’na katılarak BİRLİKTE programı başta olmak üzere sivil toplum destekleriyle ilgili bilgilendirmeler yaptı.

Çalıştayda  sivil toplum temsilcilerine AB desteklerinin programlama süreci, bugüne kadar sağlanan destekler ve önceki çalıştayların çıktıları hakkında bilgiler verildi. Tüm gün süren çalıştayın ikinci kısmında ise katılımcıların önümüzdeki dönemlere ilişkin katkılarına başvuruldu.

toplantı fotoğrafı

Çalıştaya STGM adına Genel Koordinatör Tezcan Eralp Abay ve BİRLİKTE Programı İletişim Koordinatörü Meltem Çolak katıldı. Toplantıda Tezcan Eralp Abay Avrupa Birliği'nin mali katkısıyla STGM tarafınan yürütülen “BİRLİKTE Yerel STÖ’ler  Kurumsal Destek Programı’nı” tanıttı. BİRLİKTE'nin STGM'nin 15 yıllık deneyiminin ürünü olduğunun altını çizen Abay, BİRLİKTE programının bir proje hibesi olmadığını ancak Program kapsamında STÖ’lere kurumsal hibe desteği sağlanacağını ifade etti.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.