Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Sivil Toplum Portalı - 06.02.2007

Güncelleme Tarihi 08.11.2010

STGM'nin Ocak-Şubat 2007 Eğitim Programı

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi tarafından yerel Sivil Toplum Kuruluşlarına yönelik ücretsiz olarak sürdürülen eğitim çalışmalarının Ocak - Şubat 2007 dönemi programı belirlendi.

Söz konusu dönemde düzenlenecek STK'lara yönelik eğitimlerinin tarihleri, yerleri, katılımcıları ve son başvuru tarihleri ekte bulunan MS Word belgesinde listelenmiştir.

Eğitimlerin içerikleri hakkında "eğitim programı", ve bu eğitimlere katılan danışmanlar hakkında da "eğitmenlerimiz" sayfalarından bilgi alabilirsiniz.

Kapasite Geliştirme Eğitimlerinin katılımcı kontenjanı 50 (25'er kişilik iki grup), Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimlerinin katımcı kontenjanı 25 kişi ile sınırlıdır. Eğitime katılmak için STGM web adresinden (eski.stgm.org.tr/egitim) ulaşabileceğiniz başvuru koşullarını okuduktan sonra, kendiniz için uygun olan eğitimi seçerek yine aynı adresten ulaşabileceğiniz Başvuru Formunu doldurup, yukarıdaki tabloda belirtilen tarihlere kadar emre@stgm.org.tr adresine veya 0 (312) 442 57 55 numaralı faksa göndermeniz yeterli olacaktır. Başvuruların değerlendirilmesi sonucunda eğitime davet edilecek STK aktivistlerinin listesi son başvuru tarihlerinden bir gün sonra duyurulacaktır.

Eğitime, eğitimin yapıldığı şehrin dışından katılacak olan STK Temsilcilerinin ulaşım ve konaklama giderleri STGM tarafından karşılanacaktır. Eğitim programımız sonunda sertifika almaya hak kazanılabilmesi için eğitim programının bütününe katılım gerekli.

http://www.siviltoplum.com.tr/?ynt=haberdetay&id=136

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.