TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Sivil Toplum Örgütleri İçin Kampanya Hazırlama Rehberi

Güncelleme Tarihi 09.06.2011
Sivil Toplum Örgütleri İçin Kampanya Hazırlama Rehberi

Yazar: Hakan Ataman, Banu Yamak
Yayın Tarihi: Ekim 2009

Rehber sivil toplum örgütlerinin kampanya hazırlama konusunda ihtiyaç duyduğu ayrıntılı ve pratik bilgi ihtiyacını karşılamayı hedefliyor.  Kampanya hazırlama konusunda Türkiye sivil toplum literatüründe bir ilki oluşturan bu rehber uzun bir hazırlık aşamasının sonunda ortaya çıktı. Kitap hem iyi bir sosyal kampanyanın içermesi gereken öğeleri ve bir kampanyanın nasıl hazırlanması gerektiğini anlatıyor hem de dünyadan ve Türkiye’den iyi kampanya örneklerini inceliyor. Kitaba ayrıca Laden Yurttagüler, Avi Haligua, Ayzen Atalay ve Burçak Sade hazırladıkları bölümlerle katkıda bulundular.

Kitabın seslendirilmiş versiyonunu dinlemek için aşağıdaki ses dosyalarını açabilirsiniz. Sesli kitabı bilgisayarınıza indirmek için ise en aşağıda yer alan sıkıştırılmış ses dosyasını kullanabilirsiniz.


Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.