Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Sivil Toplum Günleri Şubat Ayında Mardin ve Gaziantep'te

Güncelleme Tarihi 10.01.2019

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanıyla yürütülen Kamu-STK İş Birliği Projesi kapsamında Şubat ayında Mardin ve Gaziantep'te Sivil Toplum Günleri düzenlenecek. Her iki kent için son başvuru günü 18 Ocak 2019.

04-05 Şubat 2019 tarihleri arasında Gaziantep'te düzenlenecek olan Sivil Toplum Günlerine Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Hatay ve Şanlıurfa illerinde kurulu dernek kurma özgürlüğü alanında ve haklara dayalı perspektifte aktif olarak faaliyet gösteren STK’lar katılım gösterebilecek.  Gaziantep Sivil Toplum Günlerine katılmak isteyen örgütlerin başvuru formunu doldurarak en geç 18 Ocak 2019 tarihine kadar gantepdernekler@gmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir. 

07-08 Şubat 2019 tarihleri arasında Mardin'de  düzenlenecek Sivil Toplum Günlerine Mardin, Diyarbakır, Batman ve Şırnak illerinde kurulu dernek kurma özgürlüğü alanında ve haklara dayalı perspektifte aktif olarak faaliyet gösteren STK’lar katılım gösterebilecek. Mardin Sivil Toplum Günlerine katılmak isteyen örgütlerin başvuru formunu doldurarak en geç 18 Ocak 2019 tarihine kadar mardinildernekler@gmail.com  adresine göndermeleri gerekmektedir.  
 
Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.