TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Sivil Toplum Günleri Şubat Ayında Mardin ve Gaziantep'te

Güncelleme Tarihi 10.01.2019

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanıyla yürütülen Kamu-STK İş Birliği Projesi kapsamında Şubat ayında Mardin ve Gaziantep'te Sivil Toplum Günleri düzenlenecek. Her iki kent için son başvuru günü 18 Ocak 2019.

04-05 Şubat 2019 tarihleri arasında Gaziantep'te düzenlenecek olan Sivil Toplum Günlerine Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Hatay ve Şanlıurfa illerinde kurulu dernek kurma özgürlüğü alanında ve haklara dayalı perspektifte aktif olarak faaliyet gösteren STK’lar katılım gösterebilecek.  Gaziantep Sivil Toplum Günlerine katılmak isteyen örgütlerin başvuru formunu doldurarak en geç 18 Ocak 2019 tarihine kadar gantepdernekler@gmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir. 

07-08 Şubat 2019 tarihleri arasında Mardin'de  düzenlenecek Sivil Toplum Günlerine Mardin, Diyarbakır, Batman ve Şırnak illerinde kurulu dernek kurma özgürlüğü alanında ve haklara dayalı perspektifte aktif olarak faaliyet gösteren STK’lar katılım gösterebilecek. Mardin Sivil Toplum Günlerine katılmak isteyen örgütlerin başvuru formunu doldurarak en geç 18 Ocak 2019 tarihine kadar mardinildernekler@gmail.com  adresine göndermeleri gerekmektedir.  
 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.