Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter

Sivil Toplum Günleri Mart ayında Van'da

Güncelleme Tarihi 04.02.2019

İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği- Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanıyla desteklenen “STÖ’ler ile İşbirliği İçin Kamu Sektörünün Güçlendirilmesi Teknik Yardım Projesi” kapsamında  Şubat ayında Van'da Sivil Toplum Günleri düzenlenecek.  

05-06 Mart 2019 tarihleri arasında Van'da düzenlenecek olan Sivil Toplum Günleri'ne Hakkari, Siirt, Bitlis, Muş illerinde dernek kurma özgürlüğü alanında ve haklara dayalı perspektifte aktif olarak faaliyet gösteren STK’lar başvuru yapabilecek. Van Sivil Toplum Günleri'ne katılmak isteyen STÖ'lerin ekte sunulan başvuru formunu doldurarak en geç 12 Şubat 2019 tarihine kadar dernekler@van.gov.tr  e-posta adresine göndermeleri gerekiyor. 

http://www.van.gov.tr/stklar-ile-is-birligi-icin-kamu-sektorunun-guclendirilmesi-teknik-yardim-projesi-sivil-toplum-gunleri

http://www.hakkari.gov.tr/stklar-ile-is-birligi-icin-kamu-sektorunun-guclendirilmesi-teknik-yardim-projesi-sivil-toplum-gunleri

http://www.siirt.gov.tr/van-sivil-toplum-gunleri

http://www.bitlis.gov.tr/sivil-toplum-gunleri

http://www.mus.gov.tr/5-6-mart-2019-van-sivil-toplum-gunleri

 

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.