TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Sivil Toplum Günleri Mart ayında Van'da

Güncelleme Tarihi 04.02.2019

İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği- Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanıyla desteklenen “STÖ’ler ile İşbirliği İçin Kamu Sektörünün Güçlendirilmesi Teknik Yardım Projesi” kapsamında  Şubat ayında Van'da Sivil Toplum Günleri düzenlenecek.  

05-06 Mart 2019 tarihleri arasında Van'da düzenlenecek olan Sivil Toplum Günleri'ne Hakkari, Siirt, Bitlis, Muş illerinde dernek kurma özgürlüğü alanında ve haklara dayalı perspektifte aktif olarak faaliyet gösteren STK’lar başvuru yapabilecek. Van Sivil Toplum Günleri'ne katılmak isteyen STÖ'lerin ekte sunulan başvuru formunu doldurarak en geç 12 Şubat 2019 tarihine kadar dernekler@van.gov.tr  e-posta adresine göndermeleri gerekiyor. 

http://www.van.gov.tr/stklar-ile-is-birligi-icin-kamu-sektorunun-guclendirilmesi-teknik-yardim-projesi-sivil-toplum-gunleri

http://www.hakkari.gov.tr/stklar-ile-is-birligi-icin-kamu-sektorunun-guclendirilmesi-teknik-yardim-projesi-sivil-toplum-gunleri

http://www.siirt.gov.tr/van-sivil-toplum-gunleri

http://www.bitlis.gov.tr/sivil-toplum-gunleri

http://www.mus.gov.tr/5-6-mart-2019-van-sivil-toplum-gunleri

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.