Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Sivil Toplum Diyaloğu Programı Beşinci Dönemi Tanıtım Toplantıları Programı Açıklandı

Güncelleme Tarihi 30.11.2017

Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından yürütülen Sivil Toplum Diyaloğu Programında Beşinci Dönem Başlıyor!

Toplam bütçesi 6 milyon avro olan hibe programı ile AB müzakere sürecinin tüm fasıl başlıklarıyla ilgili konularda, Türkiye ve AB’den kuruluşların ortaklaşa yürüttüğü diyalog eksenli projeler geliştirilmesi hedeflenmektedir.

tanıtım toplantıları

Türkiye’den dernekler; vakıflar; dernekler ve vakıfların federasyon ve konfederasyonları  ile AB üyesi ülkelerden kar amacı gütmeyen kuruluşların ortaklaşa geliştirecekleri projelere, en az 60 bin avro, en fazla da 200 bin avro hibe desteği sağlanacaktır.

Proje başvurularının 16 Şubat 2018 tarihinde saat 17.00’a kadar Merkezi Finans ve İhale Birimine yapılması gerekmektedir.

Detaylı bilgi için

Sivil Toplum Diyaloğu Programı dördüncü dönem deneyimlerinin paylaşılacağı ve yeni dönem desteklerinin tanıtılacağı bir toplantı düzenlenecektir.  Lütfen, 14 Aralık 2017 Perşembe günü, saat 14:00’te Ankara’da yapılacak toplantıya katılmak için başvuru formunu doldurunuz.

Ayrıca, hibe programının tanıtımı amacıyla Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından Adana, İstanbul, İzmir ve Antalya illerinde bilgilendirme toplantıları düzenlenecektir. Bilgilendirme günleri takvimi aşağıda yer almaktadır.

12 Aralık 2017, ADANA, Sheraton Grand Adana Hotel

Hacı Sabancı Bulvarı No. 7, Adana

18 Aralık 2017, İSTANBUL, Point Hotel Barbaros

Esentepe Mahallesi, Yıldız Posta Cad. No:29, 34394 Şişli/İstanbul

25 Aralık 2017, İZMİR, Hilton İzmir

İsmet Kaptan Mahallesi, Gazi Osman Paşa Blv. No:7, 35210 Konak/İzmir

28 Aralık 2017, ANTALYA, Akra Barut Hotel

Şirinyalı Mahallesi, Lara Cad. No:24, 07100 Muratpaşa/Antalya

Kayıt için tıklayınız.

Bu illerin dışında Gaziantep, Van ve Samsun illerinde de bilgilendirme toplantıları düzenlenecektir. Tarih ve yer konusunda ayrıca duyuru yapılacaktır.

Kaynak

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.