Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Sivil Toplum Diyaloğu "Öğrenmeyi Öğren Projesi" Kapanış Toplantısı

Güncelleme Tarihi 12.05.2017

Türkiye Gençlik Birliği Derneği (TGBDER) tarafından Hırvatistan'dan Association of the Deaf and Hard of Hearing of the City of Zagreb (SGINGZ) kuruluşu ortaklığında ve Avrupa Birliği finansmanı ile Sivil Toplum Diyaloğu IV Eğitim Hibe Programı kapsamında yürütülen 15 aylık "Öğrenmeyi Öğren Projesi" kapsamında; işitme engelli ve sağır yetişkin bireylerin öğrenme ihtiyaçlarına uygun alternatif yaygın eğitim yöntemleri geliştirildi ve 11 sağır kolaylaştırıcı tarafından 4 ilde yine sağır yetişkin bireylere işaret dili kullanarak insan hakları konusunda uygulama atölyeleri gerçekleştirildi.

Haber fotoğrafı

13 Mayıs Cumartesi günü saat 15:00-17:00 arasında Impact Hub İstanbul'da proje sürecinin ve çıktılarının paylaşılacağı kapanış toplantısı gerçekleştirilecektir.

Sağır eğitimi ve yaygın eğitime ilgi duyan başta sivil toplum kuruluşu temsilcileri olmak üzere herkesin katılımına açıktır.

Önemli not: Toplantı süresince işaret dili tercümesi olacaktır.

Katılımınızı bildirmek için elifce10@gmail.com adresine e-mail atabilirsiniz.

Öğrenmeyi Öğren Projesi

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.