TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Sivil Toplum Destek Programı Üçüncü Dönem Teklif Çağrısı

Güncelleme Tarihi 09.10.2019

Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından IPA II-Sivil Toplum Sektörü altında yürütülen Sivil Toplum Destek Programı üçüncü dönem teklif çağrısını duyurdu. Toplam bütçesi 3 milyon Avro olan hibe programı için son başvuru tarihi 17 Eylül 2019 saat 17:00.

Sivil toplum kuruluşlarının kurumsal yapılarının, karar alma süreçlerine katılım kapasitelerinin ve ağ kurma becerilerinin güçlendirilmesi amaçlayan hibe programında Türkiye’den dernekler; vakıflar; dernekler ve vakıfların federasyon ve konfederasyonları ile kar amacı gütmeyen kooperatifler ve AB üyesi ülkelerden kar amacı gütmeyen kuruluşların geliştirecekleri projelere, 60 bin avro ile 100 bin avro arasında hibe desteği sağlanacak.

Son başvurusu 17 Eylül 2019 saat 17:00 olan hibe programına başvuruların Merkezi Finans ve İhale Birimi’ne yapılması gerekiyor. 
 
Sivil Toplum Destek Programı Üçüncü Dönem Hibe Programı’nın bilgilendirme toplantıları takvimine, başvuru sürecine ilişkin ayrıntılı bilgiye ve başvuru dokümanlarına ulaşmak
için https://www.ab.gov.tr/sivil-toplum-destek-programi-ucuncu-donem-teklif-cagrisi_51723.html adresini ziyaret edebilirsiniz. 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.