TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Sivil Sesler Festivali Eylül Ayına Ertelendi

Güncelleme Tarihi 21.08.2019
Değerli Sivil Toplum Temsilcileri,
 
Bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceğimiz Sivil Sesler Festivali'nin tarihlerini yeniden belirledik. Sivil Sesler 20-21 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek. 
 
Daha önce İstanbul seçimlerinin yenilenmesi nedeniyle Festivalimizi 28-29 Haziran'a ertelediğimizi duyurmuştuk. Ancak bu ertelemenin Festivalimizi beklediğimiz katılım ve içerikle gerçekleştirmemiz önünde bir dizi teknik ve organizasyonel zorluğa neden olduğu için buluşmamızı Eylül'de gerçekleştirmeye karar verdik.  Sivil Sesler Festivali için 16 Ağustos Cuma günü saat 17:00'ye kadar başvuru yapabilirsiniz. 

Festival komitesinin değerlendirmesi sonrasında 2 Eylül Pazartesi günü e-posta aracılığıyla başvuru yapanlara katılım durumları hakkında bilgi verilecektir. 

Başvurmak için lütfen tıklayınız.  

Sivil Sesler Festivali'ne bugüne kadar başvuru yapmış olan sivil toplum örgütlerinin yeniden başvuru formu doldurmasına gerek yoktur. 
 
Sivil Sesler Festivali hakkında daha fazla bilgi almak için festival web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 
 
Aynı heyecan ve coşkuyla 20-21 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul'da buluşmak üzere...
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.