Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Sivil Düşün Bilgilendirme Toplantıları Devam Ediyor

Güncelleme Tarihi 13.05.2019

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı, desteklerini ve özel kotası bulunan yeni alanlar tanıtmak üzere 25 Mayıs'ta farklı şehirlerde eş zamanlı dört Bilgilendirme Toplantısı düzenleyecek.

Ankara, Denizli, Erzincan ve Kocaeli'nde düzenlenecek toplantılar için 21 Mayıs 2019 tarihi saat 12.00'ye kadar başvuru yapabilirsiniz. 

 • Ankara (Toplantıya, aşağıda belirtilen iller dışında Türkiye’nin herhangi bir ilinden başvuru yapabilirsiniz.)
 • Denizli (Toplantıya Denizli dışında Afyon, Aydın ve Uşak illerinden de başvuru alınıyor.)
 • Erzincan (Toplantıya Erzincan dışında Bayburt, Erzurum, Sivas ve Tunceli illerinden de başvuru alınıyor.)
 • Kocaeli (Toplantıya Kocaeli dışında Bilecik, Düzce, Sakarya ve Yalova illerinden de başvuru alınıyor.)

Ankara toplantısı Başvuru Formu için buraya tıklayınız.

Denizli, Erzincan ve Kocaeli toplantıları Başvuru Formu için buraya tıklayınız. 

Önemli bilgiler:

 • Tüm toplantılar tam gün sürecektir ve tam katılım beklenmektedir.
 • Toplantılara, düzenlenen iller dışından katılacak kişilerin ulaşım masrafları Sivil Düşün tarafından karşılanacaktır. Toplantılara il dışından katılacakların, otobüs veya tren biletlerini (gidiş-dönüş) organizasyon ekibine teslim ederek geri ödeme almaları gerekmektedir. Uçak ile seyahat eden katılımcıların gidiş ve dönüş biniş kartlarını Programa sunmaları gerekmektedir.
 • Yalnızca aynı gün dönüş imkanı bulamayacak katılımcıların konaklama masrafları Sivil Düşün tarafından karşılanabilecektir. Konaklamalar kamu kaynaklarının verimli kullanılması amacıyla çift kişilik olarak yapılmakta olup tek kişilik odada konaklamak isteyen konuklar fiyat farkını kendileri ödeyerek tek kişilik konaklama yapabilir.
 • Şehir içi ulaşım masrafları Sivil Düşün tarafından karşılanmamaktadır.
 • Program tarafından uçak biletleri alınmış ve/veya konaklamasına dair otel rezervasyonu yapılmış katılımcıların mücbir bir sebep olmaksızın toplantıya katılmamaları ve Programa bilgi vermemeleri durumunda oluşabilecek bilet ücreti/cezai işlemlere dair Sivil Düşün tarafından geri ödeme talep edilecektir. Söz konusu mücbir sebebe dair hastane raporu vb. Destekleyici dokümanların Programa sunulması gerekmektedir.
 • Toplantıların program detayları ve toplantı düzenlenecek mekanın bilgileriyle ilgili başvurusu kabul edilen kişilerle iletişime geçilecektir.
 • Başvurularda toplantı için belirlenen mekanlarda salon kapasitesinin üzerine çıkılması halinde, taban örgütlerinin başvurularına öncelik verilecektir.

Toplantılara katılmadan önce iletmek istediğiniz sorularla ilgili olarak yardimmasasi@sivildusun.eu adresinden Sivil Düşün'le iletişime geçebilirsiniz. 

Detaylı bilgi için lütfen bakınız.  

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.