TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Şiddetsiz ve eşitlikçi tezahürat yarışması

Güncelleme Tarihi 18.06.2015

Genç Hayat Vakfı'nın, şiddetsiz ve toplumsal cinsiyet eşitliğine sahip spor kültürünün benimsenmesi için başlattığı tezahürat yarışmasında oylama süreci başladı.

Tezahürat yarışması, şiddet ve nefret söylemi içermeyen, toplumsal cinsiyet eşitliğine sahip bir spor kültürünün yaygınlaştırılması amacı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı destekli Eşitlik Taraftarları projesi kapsamında başlatıldı. Yarışmaya katılanlardan  nefret ve şiddetten uzak, eğlenceli tezahürat videolarının üretilmesi beklendi. Yarışmacılardan gelen tezahüratlar Genç Hayat Vakfı’nın kurumsal facebook sayfası üzerinden yayınlandı ve bugün de tezahüratların oylama süreci başladı.

Sporda şiddetsiz ve eşitlikçi bir kültürün benimsenmesine destek olmak için sizlerin oylarıyla 5 video belirlenecek; bu 5 video arasından ilk 3 videonun seçim kararı da yarışma jürisi tarafından belirlenecektir. Kazanan üç video sahibi ise, Milli Takım oyuncularının imzalayacağı Milli Takım forması kazanacaktır.

Sen de bu süreçte en iyi videoya destek vererek eşitlikçi ve şiddetsiz futbol kültürünün yayılmasına destek olmak istersen, tıkla ve oylamaya katıl!

http://bit.ly/TezahuratYarismasi2015

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.