TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

'She Can, She Will' Kampanyasına siz de katılın, gençliğin sesi olun!

Güncelleme Tarihi 18.08.2016

1948'ten beri Dünya'da 126 ülkede faaliyet gösteren AIESEC, tamamı üniversite öğrencilerinden oluşan Dünya'nın en büyük liderlik organizasyonu olarak bilinir. AIESEC, dünya barışı ve insan kaynağı potansiyelini en verimli şekilde kullanmak amacı ile öğrencilere yurt dışında gönüllülük projelerine katılma fırsatı sunarak genç ve girişimci liderler yetiştirmeyi hedefler. 

global citizen

Global Citizen Programı sosyal sorumluluk projelerinden oluşmaktadır.
UN ve UNESCO'ya Gençlik Danışmanlığı sağlayan AIESEC, Birleşmiş Milletler'in yayınladığı Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri (Sustainable Development Goals) tabanında oluşturulan sosyal sorumluluk projeleriyle Dünya'ya pozitif katkıda bulunmayı ve katılımcıların liderlik yeteneklerini geliştirmeyi hedeflemektedir.
6-8 hafta süren projelerde konaklama AIESEC tarafından sağlanmaktadır.

gender equalityCinsiyet eşitsizliği, sadece Türkiye'de değil, dünyanın bir çok yerinde en büyük sorunların başında gelmekte. AIESEC Kadın Hakları kampanyası ile 6 haftalığına yurt dışında bir projeye katıl, dünyayı değiştirmek için ilk adımı at. Cinsiyet eşitsizliğine karşı gençliğin sesi olmak için hemen formu doldur:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAvbUPJMgChkLMgsxycbwQMbPblo1mPAchvNI_OqWUEkpwhw/viewform

Kadın hakları üzerine olan projeler Mısır, Fas, Hindistan, Tunus, Brezilya gibi ülkelerde düzenlenmektedir.
Kadın hakları kapsamında projelere katılacak öğrencilerimiz için düzenlediğimiz 'She Can, She Will' Kampanyasına siz de katılın, gençliğin sesi olun!

Global Citizen Programına katılmak için 18-30 yaş arasında olmak ve intermediate seviyede İngilizce bilmek yeterlidir.
Danışmanlık ücreti 550 TL olup, bu ücreti projeden kabul aldıktan sonra vermeniz gerekmektedir.

AIESEC

AIESEC Ankara İletişim:

Telefon: 0(312) 213 94 25
Adres: Cengizhan Caddesi 36.Sokak No:24
Bahçelievler/ANKARA

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.