Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

"Seni̇n Hakkin Gençli̇k Hakki" Projesi̇ Yerel Bi̇lgi̇lendi̇rme Toplantilari 27-29 Ocak 2017, Antalya

Güncelleme Tarihi 04.01.2017

AB Türkiye Delegasyonu Sivil Düşün Ağlar ve Platformlar Hibe Programı tarafından desteklenen GSM-Gençlik Servisleri Merkezi Derneği ve TOG-Toplum Gönüllüleri Vakfı ortaklığında yürütülen "Senin Hakkın, Gençlik Hakkı" projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan Yerel Bilgilendirme Toplantıları, 27-29 Ocak tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek.

genç haklıToplantı da gençlik politikaları, hak temelli yaklaşım, yerelden ulusala gençlerin katılımı, gençlik sivil toplum kuruluşlarının mevcut durumu gibi konuları ele alacak ve bir katılım modeli olarak Gençlik Örgütleri Forumu'nun tüm bunların neresinde olduğunu  değerlendireceğiz.

Yerel Bilgilendirme Toplantısına Türkiye’nin her yanından gençlik dernekleri, gençlik vakıfları, öğrenci toplulukları ve gençlik grupları davetlidir. Antalya’da 3 gün sürecek olan toplantıların seyahat ve konaklama masrafları proje bütçesinden karşılanacaktır. Son başvuru tarihi: 12 Ocak 2017/ Perşembe, saat 17:30

Yerel Bilgilendirme Toplantıları’na başvuru yapmak için aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunun doldurulması zorunludur, mail yoluyla yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru formu: https://goo.gl/forms/sbM6g3HgucWLemIf2

Detaylı bilgi için: onur@gsm.org.tr

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.