TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

"Repair - Geleceği onarmak" Online Dergisi Yayında

Güncelleme Tarihi 11.07.2013

Türkiye'den Anadolu Kültür, Fransa ve Ermenistan'dan Yerkir sivil toplum kuruluşlarının desteklediği "Repair - Geleceği Onarmak" online dergisi yayına girdi: http://www.repairfuture.net/index.php/tr/

repair dergi logo"Repair - Geleceği Onarmak" Türk-Ermeni meselesine dair haber ve yazılara yer vermeyi, Türkiye, Ermenistan ve diasporadan insanların aralarındaki diyalogu kolaylaştırmayı amaçlıyor. Dergideki tüm yazılar dört dilde (Türkçe, Doğu Ermenicesi, İngilizce ve Fransızca) yayınlanıyor.

Repair'de yayınlanan ilk dosya "Hrant Dink'ten öncesi ve sonrası" başlığını taşıyor. Hrant Dink'in Türkiye'de dönüştürdükleri, toplumun bu meselelere ilişkin algısına yaptığı katkılar, öldürülmesinden sonra Türkiye'de yaşanan değişimler ve bugün gelinen noktaya dair yazı ve röportajları Repair'de bulabilirsiniz.

E-mail: durde@durde.org
Web: www.durde.org

 

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.