TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Professional Fellows Programı Amerika'da Beş Haftalık Staj için Başvurularınızı Bekliyor

Güncelleme Tarihi 12.02.2020

American Councils for International Education Professional Fellows Programı  Türkiye, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan ve Moldovya’da ikamet eden “Yönetişim ve Toplum Temelli Çalışmalar” alanında çalışan genç profesyonelleri Amerika'da gerçekleşecek beş haftalık programa başvurmaya davet ediyor.

13 Ekim-19 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek programa katılmaya hak kazananlar, Washington D.C’deki oryantasyon toplantısının ardından Amerika’nın farklı eyaletlerinde yönetişim ve toplum temelli çalışmalar yapan kurumlarda, sivil toplum kuruluşları ve düşünce kuruluşlarıyla yerel meclisler ve yürütme organlarında Amerikalı meslektaşlarıyla beraber çalışacak.  Programa son başvuru tarihi 31 Mart 2020.

Başvuru kriterleri ve diğer detaylar için aşağıdaki buradaki linki inceleyebilir, sorularınız için professionalfellowsturkey@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.