TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Pi Gençlik Derneği'nden ESC ve Erasmus+ Bilgilendirme Semineri

Güncelleme Tarihi 12.02.2020

İzmir'de gençlik hakları alanında çalışma yürüten Pi Gençlik Derneği, Avrupa Birliği tarafından yürütülen ve Türkiye’nin de yararlanıcılarından biri olduğu en büyük eğitim, gençlik ve spor programı olan Erasmus Plus ve ESC için 15 Şubat Cumartesi günü bilgilendirme semineri düzenleyecek.

 
Özellikle 15-30 yaş arasındaki gençler için eğitim ve dil şartı olmadan birçok ücretsiz yurt dışı gönüllülük, staj ve kültürel değişim fırsatı sunan bu programların tanıtılacağı seminerin eğitim başlıkları şöyle, 
  • Erasmus Plus Nedir?
  • ESC/AGH Nedir?
  • Erasmus Plus Gençlik Fırsatları (Gençlik Değişimleri, AGH, ESC vb.)
  • Motivasyon mektubu ve CV hazırlama konusunda bilgilendirme
  • Soru ve cevaplar
Etkinlik Tarihi: 15 Şubat 2020
Etkinlik Zamanı: 12.00-15.00
Etkinlik Yeri: Pi Gençlik Derneği Eğitim Salonu
 
Adres tarifi ve açık adres için bakınız. 
 
Kayıt Formu
 
Etkinliğe katılım herkese açık ve ücretsiz olarak gerçekleşecek. Seminerde yer almak isteyen kişilerin mutlaka kayıt formunu doldurması gerekiyor. Sorularınız için iletisim@pigenclikdernegi.org adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.