TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Pi Gençlik Derneği "Gençlik Çalışanı Veritabanı"nı Hayata Geçiriyor

Güncelleme Tarihi 26.03.2020

İzmir’de faaliyet gösteren, gençlik hakları ve sorunları alanında çalışan Pi Gençlik Derneği, “Hak Temelli ve Kapsayıcı Gençlik Çalışmaları için Gençlik Organizasyonlarının Güçlendirilmesi” projesi kapsamında bir gençlik çalışanı veritabanı oluşturuyor.

Dernek, veri tabanında yer almak isteyen tüm gençlik çalışanlarının başvuru yapmasını bekliyor. 

 
Gençlik Çalışanı Veri Tabanı Kayıt Formu'nu doldurmak için lütfen tıklayınız. 
 
Gençlik Çalışanı Kimdir?

Gençlik çalışanları doğrudan gençlerle çalışan, onların yaşam becerileri geliştirmelerine, sağlıklı ilişkiler geliştirmelerine ve kendileri için doğru kararlar vermelerine yardımcı olan profesyonel çalışanlardır. Gençlik çalışanları genellikle gençlik merkezleri, gençlik dernekleri, kamu ve özel kuruluşların gençlik birimleri, proje ve faaliyetlerinde kolaylaştırıcı olarak görev alırlar. Gençlik çalışanları yukarıdaki özellikleri taşıyan her yaştan bireyler olabilir.
 
Neden Veri Tabanına Kayıt Olmalısınız?

Proje kapsamında yapılacak haritalama çalışması ile Türkiye’deki her gencin bulunduğu ildeki gençlik derneklerine ve gençlik çalışanlarına kolaylıkla ulaşması planlanmaktadır. Ayrıca gelecekte yapılacak bölgesel ve ulusal gençlik çalışmaları için gençlik çalışanlarının da bir birleri ile kolaylıkla iletişime geçmeleri bu alanın güçlenmesini sağlayacaktır. Gençlik çalışanı veri tabanına kayıt olmak çalışmalarınızı ve bir gençlik çalışanı olarak sizi daha görünür ve bilinir kılar.
 
Sorularınız için iletisim@pigenclikdernegi.org adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.