TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Pi Gençlik Derneği Fransa'da AGH İçin Gönüllülerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 24.04.2019

İzmir'de gençlik alanında faaliyet gösteren ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek Programı faydalanıcılarından Pi Gençlik Derneği, Avrupa Gönüllü Hizmeti (AGH) kapsamında Fransa'da yürütülecek projeler için gönüllü arıyor. 

Fransa'nın Saint Caprais de Bordeaux komününde Ekim 2019 – Ağustos 2020 tarihleri arasında 11 ay sürecek AGH için başvurular 01 Mayıs 2019 tarihi saat 23.00'e kadar agh@pigenclikdernegi.org adresine e-postanızın konu kısmına “AGH-90 Fransa” yazarak yapılabilir. Bilgi paketi için lütfen tıklayınız. 

Fransa'nın Cadillac komününde 1 Ekim 2019 – Ağustos 2020 tarihleri arasında  11 ay sürecek AGH için başvurular 01 Mayıs 2019 tarihi saat 23.00'e kadar agh@pigenclikdernegi.org adresine e-postanızın konu kısmına AGH-89 Fransa” yazarak yapılabilir. Bilgi paketi için lütfen tıklayınız. 

Detaylı bilgi için lütfen bakınız. 

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.