Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Pi Gençlik Derneği Fransa'da AGH İçin Gönüllülerini Arıyor

Güncelleme Tarihi 24.04.2019

İzmir'de gençlik alanında faaliyet gösteren ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ'ler için Kurumsal Destek Programı faydalanıcılarından Pi Gençlik Derneği, Avrupa Gönüllü Hizmeti (AGH) kapsamında Fransa'da yürütülecek projeler için gönüllü arıyor. 

Fransa'nın Saint Caprais de Bordeaux komününde Ekim 2019 – Ağustos 2020 tarihleri arasında 11 ay sürecek AGH için başvurular 01 Mayıs 2019 tarihi saat 23.00'e kadar agh@pigenclikdernegi.org adresine e-postanızın konu kısmına “AGH-90 Fransa” yazarak yapılabilir. Bilgi paketi için lütfen tıklayınız. 

Fransa'nın Cadillac komününde 1 Ekim 2019 – Ağustos 2020 tarihleri arasında  11 ay sürecek AGH için başvurular 01 Mayıs 2019 tarihi saat 23.00'e kadar agh@pigenclikdernegi.org adresine e-postanızın konu kısmına AGH-89 Fransa” yazarak yapılabilir. Bilgi paketi için lütfen tıklayınız. 

Detaylı bilgi için lütfen bakınız. 

 

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.