Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

PADOR ve Prospect İçin Yardımcı Dokümanlar

Güncelleme Tarihi 21.05.2019

PADOR, AB’nin “Potansiyel Başvurucular için Internet üzerinden Veri Kaydı Bankası”dır. Potansiyel yararlanıcı örgütler bu veri bankasına kendileri kayıt yaptırabilir ve bu kayıtları güncelleyebilirler. Bu veri bankasına sağlanan kayıt bilgileri, belirli bir proje ile ilgili değil, örgütün kendisi hakkındaki bilgilerdir. Bu veriler Avrupa Komisyonu tarafından başvuru çağrılarına yanıt veren örgütlerin operasyonel ve finansal kapasite kriterleri hakkında bilgi edinmesini ve örgütün yapısının başvurduğu çağrıya uygunluğunu kontrol etmesine olanak verir.

PADOR Kullanım Kılavuzu (İngilizce)

Prospect Avrupa Komisyonu’nun İşbirliği Ofisi olan EuropeAid tarafından oluşturulmuş internet üzerinden kullanılan bir bilgi yönetim sistemidir. Avrupa Birliği kurumları tarafından yürütülen programları ifade eden doğrudan yönetim/direct management* sistemi altındaki teklif çağrılarına başvuruları kolaylaştırmak ve basitleştirmek için oluşturulmuştur.

Prospect Resmi Rehberi için lütfen ekteki dökümanı indiriniz. 
Prospect TACSO-STGM Bilgi Notu (Türkçe)  

Daha fazla desteğe ihtiyacınız varsa Yardım Masası'na başvurabilirsiniz.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.