Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Otizm Platformu Toplantısı

Güncelleme Tarihi 17.01.2013
Etiketler: Otizm Platformu, ODER, Otizm, STGM İzmir
Otizm Platformu Toplantısı

12 - 13 Ocak tarihlerinde danışmanlığını Sunay Demircan' ın üstlendiği Otizm Platformu' nun toplantısı İzmir Yerel Destek Merkezi' nde gerçekleşti.

STGM' nin, toplantı ve ağ destekleri kapsamında, desteklediği toplantıya ANTOBDER, İLGİ Der, KOÇAY - Der, Manisa Otizm Derneği, ODER, OMAD, Otistikler Derneği, OZDER, SAOB- Der, TOÇOK - Der, TODEV ve Tohum Otizm Vakfı temsilcileriyle gerçekleştirildi.

Platform' un stratejik plan çalışmasının devamı niteliğinde olan çalışmaya Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özürlü Hizmetleri Dairesi Başkanı Eçin Er de katılım sağladı. Er, Kamu - STÖ işbirliğine önem verdiklerini belirterek, STÖ' lerden alanla ilgili geri bildirimlere ihtiyaçları olduğunu ifade etti. Platform üyeleri Otizm alanıyla ilgili ihtiyaç, sorun ve taleplerini ilettikleri Elçin Er de engelli alanında yaptıkları çalışmalar, düzenlemeler ilgili bilgi paylaşımında bulundu. 

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.