TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

osmaniyeliler.com - 07.06.2008

Güncelleme Tarihi 04.11.2010

Adana Stgm'den Seminer

Osmaniye Valiliği ile Adana Yerel Destek Merkezi, Sivil Toplum Kuruluşlarına ''Avrupa Birliği Hibe Programı tanıtımı'' yaptı.

Osmaniye Valiliği toplantı salonunda düzenlenen tanıtımda, Adana Yerel Destek Merkezi koordinatörü Leyla Sağlamtimur, STGM Adana Yerel Destek Merkezi'nin sivil toplum kuruluşlarına verdiği hizmetlerin tanıtımını yaptı.

Doğu Akdeniz Sivil Platformunu temsil eden Aydın Görgün ise, Adana'da yapılan ve tüm sivil toplum kuruluşlarının katılımına açık olan platformun tanıtımını yaparak, platformun sadece Adana platformu olmadığını bölgesel bir platform olduğu vurguladı.

Görgün, Avrupa Birliği tarafından yapılan ''Türkiye'de Sivil Toplumun Desteklenmesi, Katılımcı Demokrasi İçin Yerel Hareket'' hibe çağrısının tanıtımı ve projenin yazılmasında izlenecek adımlar konusunda bilgiler verdi.

Toplantı, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerinin sorularının cevaplanması ile sona erdi.

İsrafil AVCI
 
http://www.osmaniyeliler.com/index.php?mode=detay&index_id=456

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.