TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Ortak Bir Gelecek İçin Yanyana: Sempozyuma Davetlisiniz

Güncelleme Tarihi 05.10.2018

Rum Vakıflarını Destekleme Derneği, Avrupa Birliği tarafından desteklenen “Geçmişte oluşan mesafeleri aşmak, birlikte ortak bir gelecek inşa etmek”  projesinin final sempozyumuna tüm ilgilileri davet ediyor. Sempozyum, 20 Ekim'de 10:00-19:00 saatleri arasında  Galata Rum Okulu'nda gerçekleştirilecek. 

“Ortak Bir Gelecek İçin Yanyana” sloganıyla hayata geçirilen projede başta gençler olmak üzere Türkiye'nin kültürel çeşitliliğini tanıtmak, nefret söylemine karşı olan duyarlılığı pekiştirmek, kültürlerarası diyalogu arttırmak hedefiyle çalışma yürütüldü. 

Projenin final sempozyumunda proje kapsamında üretilen "Yanyana" belgeselinin gösterimi gerçekleştirilecekken, "Türkiye’nin Uçlarında Yanyana Tecrübeleri" ve Gündelik Hayattan Sosyal Medyaya, Kültürel Farklılıkların Bugünü başlıklarıyla da panel düzenlenecek. 

Sempozyumun programına ulaşmak için lütfen dosyayı indiriniz. 

Programa katılmak isteyenlerin buildingtogether@rumvader.org adresine bilgi vermesi gereklidir. 

 

 

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.