TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

OPEN IDEO: Bridge Builder Challenge Programı

Güncelleme Tarihi 08.10.2019

Sürdürülebilir ve toplum destekli değişimi teşvik etmek için insanlar, kuruluşlar, konular ve inançlar arasında köprü kurmaya ve onarmaya destek sunan Bridge Builder Challenge Programı 2019 için son başvuru tarihi 17 Ağustos 2019.

Bridge Builder 2019 Mücadelesinde (2019 Challenge) barış, refah ve sağlıklı çevre koşullarının eksikliğinden doğrudan etkilenen küresel popülasyonun ve hareket halindeki insanların  acil ihtiyaçlarını ele alan fikirler desteklenecek. 

"Hareket halindeyken komşularımızla istikrarlı ve umut vaad eden ortak bir geleceğe nasıl köprüler kurabiliriz?" sorusundan hareket eden 2019 Mücadelesi hakkında detaylı bilgi almak ve fikirlerinizi yarıştırmak için https://www.openideo.com/challenge-briefs/2019-bridgebuilder-challenge adresini ziyaret edebirsiniz.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.