TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Mülteci Koruma Alanında Uluslararası İyi Uygulamalar Konferansı İzleyici Kayıtları Başladı

Güncelleme Tarihi 02.09.2019

Mülteci hakları alanında çalışma yürüten ve Türkiye’de mültecilerin temel hak ve ihtiyaçlarına erişimleri için insani yardım çalışmaları yürüten Hayata Destek, mülteci çalışmalarının temel hatlarından biri olan koruma alanında dünyanın dört bir yanından derlenen iyi uygulama örneklerini Eylül ayında Mülteci Koruma Alanında Uluslararası İyi Uygulamalar Konferansı'nda paylaşacak. 

Konferansın panelist listesi yayınlandı ve izleyici kayıt formu açıldı. ‘Karşılaş, Paylaş İlham Al’ - Mülteci Alanında İyi Uygulamalar Uluslararası Konferansı 24-26 Eylül 2019 tarihleri arasında Ankara'da düzenlenecek. 
 
Farklı coğrafyalarda zorunlu yer değiştirme durumlarından etkilenen birey ve grupların çeşitlilik gösteren ihtiyaçlarına cevap veren farklı kurumları bir araya getirmeyi; katılımcılar arasında tecrübe ve bilgi paylaşımına fırsat vermeyi amaçlayan konferansta Türkiye ve dünyadan paydaşlar bir araya gelecek, düzenlenecek panellerde Türkiye’de uygulanabilirliği olan küresel iyi uygulamaları tartışılacak. 
 
 
Konferansın panelist listesine ulaşmak için buraya tıklayınız.
 
Konferansa izleyici* olarak katılmak isteyenler İzleyici Kayıt Talep Formu'na buradan ulaşabilirler.
 
*İzleyici olarak kayıt olmak isteyenlerin, bünyesinde bulundukları kurumdan, konferansa katılmak üzere yetkilendirildiklerini ifade eden resmi akreditasyon mektubu almaları ve dijital kopyasını kayıt formuna yüklemeleri gerekmektedir. 
 
Detaylı bilgi için www.good-practices.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
Sorularınız için conference@hayatadestek.org adresinden iletişime geçebilirsiniz.
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.