Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Mucizeleri Çeken Çocuklar Fotoğraf Atölyesi Sergisi

Güncelleme Tarihi 12.05.2017

Üç üniversite öğrencisi, sekiz çocukla birlikte GençBank'ın desteğiyle Eskişehir'de bir fotoğraf atölyesi gerçekleştirdi.

Haber fotoğrafı

12 Mayıs'ta açılışı olacak serginin duyurusu şöyle:

Birbirinden heyecanlı sekiz çocuk, birbirinden şaşkın üç üniversite öğrencisi hayal edin.

Hayal ettiniz mi?

"Gençlerle çocuklar bir araya gelip de ne yapmış olabilirler ki?" diye sorduğunuzu duyar gibiyiz.

Biraz daha yaklaşın öyleyse.

Yaklaşık bir hafta boyunca daha önce fotoğraf makinesiyle tanışmamış çocuklarla, iletişim fakültesi öğrencisi üç gencin bir fotoğraf atölyesi düzenlediklerini söylesek? Bir de atölyenin çocukların yaşadıkları mahallede gerçekleştirildiğinden söz edip konuyu tatlandırsak?

Nasıl?

Kulağa hoş geliyor, değil mi?

Atölye boyunca biz çocuklara fotoğraf çekmeyi öğretmek için çabalarken çocuklar bize mucizelerin gerçek olabileceğini öğretti. Derken birlikte birbirinden mucizevi fotoğraflar ürettik. Fotoğraflar Eskişehir GençBank'ın desteğiyle sergilenmek üzere basıldı.

12 MAYIS CUMA, SAAT 17.00'DE ADIM SANAT'TA sergimizin açılış var! Çocuklar ve biz gençler üstümüze düşeni yaptık. Şimdi sıra sizde! Fotoğrafların sahibi sekiz çocuk arkadaşımızın da bulunacağı sergi açılışımızda sizleri aramızda görmezsek çok darılırız doğrusu. Çıkın çıkın gelin!

Kaynak

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.