Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Microsoft NGO Cloud Day: Dijital Dönüşüm Buluşması

Güncelleme Tarihi 27.08.2018

Microsoft ve STGM - TechSoup Türkiye STK’larla Buluşuyor

Microsoft ve STGM, Türkiye’deki tüm sivil toplum kuruluşlarını dijital dönüşümün bir parçası olmaya davet ediyor. 9 Mayıs’ta 09.00-16:00 saatleri arasında İstanbul Holiday Inn Şişli Hotel'de gerçekleşecek buluşmada sivil toplum temsilcileri Microsoft ile TechSoup Türkiye’nin yürütücüsü olan STGM uzmanlarıyla dijital dönüşümü konuşacaklar. 

NGO Cloud Day

Microsoft NGO Cloud Day dijital çözümlerin sivil toplumun çalışmaları için barındırdığı henüz keşfedilmemiş potansiyele odaklanacak. Etkinlik boyunca bulut bilişimin sivil toplumda yürütülen çalışmalara yapabileceği katkıyı ve Microsoft bağışlarının sağladığı zengin olanakları konuşacağız. Dijital Dönüşüm buluşmasının oturumlarını ofis içi bulut teknolojileri başta olmak üzere dijital çözümler, gönüllü, bağışçı, üye ilişkilerinin dijitalleşmesi, yeni nesil proje yönetim araçları, yapay zeka uygulamaları ve veriyi farklı şekillerde analiz etmeye yarayan araçlar oluşturacak.
 
Eğer STK’nızı dijital dönüşümün bir parçası olarak güçlendirmek istiyor ve Microsoft’un bulut bilişim bağışlarıyla ilgileniyorsanız bu buluşma tam da sizin için! Katılımınızın kurumunuzu güçlendireceğine, böylece, faaliyetlerinizden faydalanan grupların da güçlenmesine katkı sağlayacağına inanıyoruz.
 
Buluşmada Microsoft Türkiye CTO’su Onur Koç, STGM YK Başkanı Dr. Levent Korkut, Microsoft Türkiye Filantropi Koordinatörü Mehmet Can İrhan ile Microsoft ve STGM’den uzmanlar STK’larla dijital dönüşümü konuşacaklar.
 
Etkinliğe kurumunuzun bilgi işlem, iletişim, yönetim kademelerinden sorumluların katılmasını öneriyoruz. Dijital dönüşümün hem teknik, hem de yönetsel boyutlarına ilişkin bilgi sunacak uzmanlarla konuşma fırsatına sahip olacaksınız.

Başvuru Formu

Etkinlik Tarihi: 9 Mayıs 2018, 09.00-16:00
Yer: Holiday Inn Şişli, Halaskargazi Cad. 19, Mayıs Mah. No: 206 İstanbul
Son Başvuru Tarihi:
 6 Mayıs 2018
İletişim: dijital@stgm.org.tr

Bir günlük bir etkinlik olacağı için İstanbul dışından katılacak STK temsilcileri için maalesef yol ve konaklama desteği sunamıyoruz. Eğitim programı son başvuru tarihine kadar formu dolduran STK temsilcilerine e-posta ile gönderilecektir.

Etkinlikte Değineceğimiz Konular
  • Dijital Dönüşüm
  • Microsoft Philanthropies Türkiye’de STK’lara hangi olanakları sunuyor?
  • Bulut bilişim teknolojileri ve Microsoft’un bağışları sivil toplum için yeni bir kapı açıyor
  • Ofisi her yere taşımak, sahada çalışmak ve bilgiye erişmek
  • Bulut teknolojilerde inovasyon ve yapay zeka
  • STK’ların iş yönetimi, planlama, koordinasyon, gönüllü, bağışçı ve paydaşlarla iş birliğini güçlendirecek bilişim bağışları
  • Bulutta verinin sunduğu yeni analiz ve raporlama olanakları 

Başvuru Formu

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.