TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Meydan Buluşmaları “Yerel yönetimler eğitimin neresinde?” Başlığıyla Devam Ediyor

Güncelleme Tarihi 18.07.2019
Yaşama Dair Vakıf (YADA) ve Sivil Sayfalar’ın  sivil toplum kuruluşları arasında yeni bir diyalog ve müzakere modelini hayata geçirmek üzere düzenlediği Meydan buluşmalarının üçüncüsü 30 Temmuz'da  eğitim, çocuk ve yerel yönetim ilişkisini konuşmak için kurulacak. 
 
Meydan'ın üçüncü buluşmasında “Yerel yönetimler eğitimin neresinde?” sorusuna hep birlikte cevap aranacak.
 
Eğitim ve çocuk alanında yapılan çalışmaları, bu çalışmaların yerel yönetimlerle ilişkisini, bu alanlardaki ihtiyaçları, öne çıkan ve gelişmeye açık temaları derinlemesine
konuşarak, farklı konuları farklı pencerelerden görmeye, birlikte keşfetmeye çalışmak üzere kurulacak olan Meydan, STÖ'ler, girişimler, platformlar, akademi, yerel yönetimler gibi tüm paydaşlara açık olarak düzenlenecek.
 
Limitli sayıda şehir dışı katılımcıların ulaşım ve konaklama masrafları karşılanacağı Meydan buluşması 30 Temmuz 2019, Salı günü  Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği'nde gerçekleştirilecek.
 
 
Başvuru formu için lütfen tıklayınız. 
 
Tarih: 30 Temmuz 2019
Saat : 09.00- 17.00
Yer: Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği(BÜMED)
Bebek Mah., Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği, 34342 Sarıyer/İstanbul
 
Katılım durumunuzu, soru ve önerilerinizi ozturk@yada.org.tr adresine e-posta olarak ulaştırabilirsiniz.
 
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.