TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Mesajınız Var projesi kapsamında ilk e-dergi yayınladı

Güncelleme Tarihi 03.07.2015

AB desteğiyle hayata geçen projelerin başarı öykülerinin yer aldığı “Mesajınız Var” projesi kapsamında hazırlanan ilk e-dergiye internet üzerinde ulaşılabiliyor. 

Dipnot TV’nin Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı’nın iştirakçiliği ile Avrupa Birliği ve Türkiye arasında Sivil Toplum Diyaloğu III Medya Hibe Programı kapsamında yürütülen Mesajınız Var projesinin ilk e-dergisi hem İngilizce hem de Türkçe olarak yayınlandı.

“Mesajınız Var” projesi, Türkiye-AB ilişkilerinde toplumların birbirine yönelik algılarının iyileştirilmesini, karşılıklı anlayışın artırılmasını ve Türkiye–AB ilişkilerinde toplumun katılımcılığını artırmayı hedefleyen bir AB projesidir.

Çalışmanın amaçları doğrultusunda; AB mali yardımları hakkında iyi örneklerin yaygınlaştırılmasını sağlamak ve Avrupa Birliği hibelerinin günlük hayata ve sosyal kalkınmaya katkısını göstermek için bu yardımlarla yürütülen projeler hakkında 8 adet kısa film çekiliyor.

Mesajınız Var projesine ait ilk e-dergi; eğitim, kültür ve çevre alanlarında çekilen 3 projenin başarı hikayelerini ve kısa filmlerini, farklı kurumlar tarafından yürütülen AB projelerine ait başarı öykülerini ve Avrupa Birliği’ne ilişkin haberleri içermekte.

E-dergiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://bonbuu.com/mesajiniz-var/tr/

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.