TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Maya Vakfı "PhotoLIFT: Fotoğraf Sanatını Psikososyal Destek ile Buluşturmak Webinarı"na Davet Ediyor

Güncelleme Tarihi 22.06.2020

Maya Vakfı, İstanbul’da yaşayan 14-18 yaş arasındaki dezavantajlı çocuklarla gerçekleştirdiği PhotoLIFT: Suriyeli Çocukların Sosyal Uyumu İçin Fotoğraf Temelli Psikososyal Destek Projesi’nin uygulama notlarını ve çıktılarını paylaşmak üzere düzenleyeceği webinara davet ediyor.

PhotoLIFT Projesi ile, Psikolojik İyileşme Becerileri (SPR: Skills for Psychological Recovery) modelini temel alarak geliştirdiği görsel sanatlar, müzik, dans ve hareket terapisi tekniklerine dayalı ProjectLIFT modeline fotoğrafı da ekleyen Maya Vakfı, bu proje ile fotoğraf sanatını psikososyal destek seansları ile birleştirerek çocukları psikososyal açıdan desteklemeyi ve sosyal uyumlarını güçlendirmeyi amaçladı.

Nisan 2019’da hayata geçen proje kapsamında, her biri 3’er gün süren toplam 8 atölye gerçekleştirildi ve toplam 82 çocuğa ulaşıldı.
  
Tarih: 23 Haziran 2020 Salı
Saat: 14.30-16.00
 
Zoom üzerinden gerçekleştirilecek webinara katılım için kayıt gereklidir. Kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.