TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

MAGMA yayın hayatına başladı

Güncelleme Tarihi 02.10.2014

Doğa Derneği’nin de kurucuları arasında yer aldığı yeryüzü dergisi Magma yayın hayatına başladı. 

magma

 

Tanıtım bülteninde dergi şu ifadelerle anlatılıyor:

Bir yeryüzü dergisi M A G M A

Magma dediğimizde bir dergiden daha fazlasını tarif ediyoruz. Yeryüzü dergisi Magma’nın amacı, dünyamızı ve içinde yer aldığı evreni fotoğraflarla, yolculuklarla anlatırken, gezegenimizi koruyucu kültürleri de anlamak ve çoğaltmak. Bu yüzden de doğa koruma alanındaki sivil toplum örgütleriyle birlikte kuruldu, hazırlandı ve yayınlanıyor.

Magma Dergisi “Bilmek isteyen yola çıkar” diyerek yola çıkıyor

Bir yılda altı sayı olarak yayınlanacak olan Magma 160 sayfa. Her bir sayıda dünyanın farklı noktalarını daha önce yayınlanmamış orijinal fotoğraflarla anlatan çok sayıda makale yer alacak.

Magma Dergisi seni dünyayı korumaya ve tanımaya çağırıyor

Magma, büyük bir yayın grubuna ait bir dergi değil. Dergiyi hazırlayanların ortaklaşa katıldığı bir bütçeyle kurulmuş, çok paydaşlı Evliya Çelebi şirketi tarafından yayınlanıyor. Bu nedenle derginin asıl sahibi okurları ve dergi gücünü okurlarından alıyor.

Başka bir deyişle, derginin bağımsız bir şekilde yaşayabilmesinin sırrı, Magma abonelerinin elinde.

Siz de aramıza katılın, abone olun. Abonelik için magmaabone.com adresini ziyaret edebilir, dergiyi bayilerden edinebilirsiniz.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.