Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

MAGMA yayın hayatına başladı

Güncelleme Tarihi 02.10.2014

Doğa Derneği’nin de kurucuları arasında yer aldığı yeryüzü dergisi Magma yayın hayatına başladı. 

magma

 

Tanıtım bülteninde dergi şu ifadelerle anlatılıyor:

Bir yeryüzü dergisi M A G M A

Magma dediğimizde bir dergiden daha fazlasını tarif ediyoruz. Yeryüzü dergisi Magma’nın amacı, dünyamızı ve içinde yer aldığı evreni fotoğraflarla, yolculuklarla anlatırken, gezegenimizi koruyucu kültürleri de anlamak ve çoğaltmak. Bu yüzden de doğa koruma alanındaki sivil toplum örgütleriyle birlikte kuruldu, hazırlandı ve yayınlanıyor.

Magma Dergisi “Bilmek isteyen yola çıkar” diyerek yola çıkıyor

Bir yılda altı sayı olarak yayınlanacak olan Magma 160 sayfa. Her bir sayıda dünyanın farklı noktalarını daha önce yayınlanmamış orijinal fotoğraflarla anlatan çok sayıda makale yer alacak.

Magma Dergisi seni dünyayı korumaya ve tanımaya çağırıyor

Magma, büyük bir yayın grubuna ait bir dergi değil. Dergiyi hazırlayanların ortaklaşa katıldığı bir bütçeyle kurulmuş, çok paydaşlı Evliya Çelebi şirketi tarafından yayınlanıyor. Bu nedenle derginin asıl sahibi okurları ve dergi gücünü okurlarından alıyor.

Başka bir deyişle, derginin bağımsız bir şekilde yaşayabilmesinin sırrı, Magma abonelerinin elinde.

Siz de aramıza katılın, abone olun. Abonelik için magmaabone.com adresini ziyaret edebilir, dergiyi bayilerden edinebilirsiniz.

Paylaş
Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.