TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

KUSIF'ın Sosyal Etki Analizi Portalı Erişime Açıldı

Güncelleme Tarihi 11.01.2018

KUSIF’in içeriğini hazırladığı sosyal etki alanında ortak paylaşım ve kullanım alanı sosyaletkianalizi.com portalı artık erişiminize açıldı.

haber fotoğrafı

KUSIF; sosyal etki alanında kapasite artırmak, Türkçe kaynak oluşturmak ve kaynağa erişimi kolaylaştırmak, bilgi ve beceri geliştirmek yönündeki ihtiyaçların karşılanabilmesi için yeni bir alan açtı.

sosyaletkianalizi.com portalında, sosyal etki alanında KUSIF bünyesinde geliştirilen Türkçe kaynaklar, uluslararası alanda üretilen teoriler, ölçümleme metotları, uygulama örnekleri ve deneyimler paylaşılacak. Amaç; Türkçe ve yabancı kaynaklara erişimi bir merkezde toplamak, kaynakları düzenli olarak güncellemek ve bu sayede sosyal etki ölçümlemesini ve yönetimini herkes için erişilebilir ve uygulanabilir hale getirmek. Bu alandaki son gelişmelerden haberdar olmak için portalı inceleyebilir; katkıda bulunabilirsiniz.

Görüş ve önerileriniz için: kusif@ku.edu.tr

KUSIF

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.